کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
های لایت و رنگ مو
های لایت و رنگ مو
آبان ۲۸, ۱۳۹۷
گریم تخصصی عروس
گریم تخصصی عروس
بهمن ۲۳, ۱۳۹۷

نکات کوتاهی مو

نکات کوتاهی مو

نکات کوتاهی مو که هر خانمی باید بداند

هر کات یا کوتاهی موها می‌تواند در زیبایی بسیار تاثیرگذار باشد. یک هر کات مناسب می‌تواند اعتماد به نفس شما را بالا ببرد. اما، اگر مدل موی نامناسب کوتاهی مو انجام دهید می‌تواند بسیار ناراحت کننده باشد و هفته‌ها باعث ناراحتی شما شود. به همین دلیل ما نکاتی مربوط به انتخاب مدل مناسب کوتاهی برای شما جمع آوری کرده‌ایم.

۱- شکل صورت خود را بدانید.

وقتی بدانید که صورت مربع، بیضی، گرد یا قلب مانند دارید، می‌توانید دریابید که چه مدل کوتاهی برای شما مناسبتر است.

یکی از متخصصان زیبایی توصیه می‌کند که شکل صورت خود را با چک کردن چانه خود تعیین کنید. اگر چانه شما به طرفین گسترده شده، شما یک صورت مربع شکل دارید (شبیه اولیویا وایلد)؛ اگر چانه شما از چانه تا گوش شما گرد شده، شما یک صورت گرد دارید (مانند کریستینا ریکسی)؛ اگر چانه شما تا حدودی تیز است و فک شما کمی با زاویه بالا می‌رود، شما یک صورت بیضی دارید (همانند سارا جسیکا پارکر)؛ و اگر چانه شما تیزترین قسمت چهره شماست و با کمی انحنا به بالا می‌رود، شما چهره‌ای قلب مانند دارید (همانند ریس ویررسپون) – و سپس شکل صورت خود را بر روی یک تکه کاغذ رسم کنید.

هدف این است که چهره شما به شکل بیضی دیده شود، مناسب‌ترین شکل. بنابراین پس از اینکه یک دایره، قلب یا مربع را کشیدید، مدل مویی را که در نظر دارید داخل شکل رسم کنید. و ببینید آیا یک بیضی در مرکز به شما می‌دهد. اگر اینطور باشد، آنگاه آن مدل مو برای صورت شما مناسب خواهد بود. در حال حاضر چهره‌ای بیضی دارید؟ تبریک می گوییم، شما می‌توانید هر مدل مویی داشته باشید!

در سالن زیبایی جانان با مدلهای کوتاهی به روز توسط آرایشگران حرفه ای مدل موی مورد دلخواه خود را داشته باشید.

انواع کوتاهی مو در سالن زیبایی جانان کوتاهی مو در سالن زیبایی میرداماد 

انواع هرکات مدلهای روز دنیا در مجموعه زیبایی جانان توسط متخصصان آموزش دیده انجام می‌شود.

۲- جنس موی خود را بشناسید.

اگر موهای ضخیم و فر دارید، نمی‌توانید تصویری از Blake Lively بیاورید و انتظار داشته باشید با بافت موی او از سالن بیرون بروید، زیرا هیچ مدل کوتاهی مویی بافت موی شما را به همچون بافتی تغییر نخواهد داد. در مورد بافت موی دیگر هم همین طور است: اگر شما موهای نازک و ظریف دارید، بافت و حجم موی Beyonce را نخواهید داشت. در عوض، مدلهایی را پیدا کنید که به نظر می‌رسد بافت موی شبیه بافت موی شما را دارند. و تصاویر آنها را برای نشان دادن مدل خود به همراه داشته باشید.

۳- انتظارات واقعی داشته باشید.

هر زمانی که مدل مویی شما را به خود جذب می‌کند، بدانید که موهای افراد مشهور که به آن علاقه دارید، احتمالا پر از اکستنشن هستند. که آنها آرایشگری دارند که ساعتها صرف مدل موهای او صرف کرده.

۴- شیوه زندگی خود را در نظر بگیرید.

اگر می‌دانید که واقعا زمان ندارید که موی خود را درست کنید. می‌توانید آن را در نظر بگیرید و به دنبال مدلی باشید که اگر فقط موهای خود را بشویید باز هم زیبا به نظر برسد.

۵- اطمینان حاصل کنید که شما واقعاً برای کوتاه کردن مو آماده هستید.

مطمئنا، اگر این یک کوتاهی برای مرتب کردن است مسئله‌ای نیست. اما هنگامی که شما ۱۲ اینچ موهای خود را کوتاه می‌کنید، هیچ راهی برای برگشت وجود ندارد. بنابراین، اگر برای تمام عمر خود موهای فوق العاده بلند تا زیر سینه‌های خود داشته‌اید و حالا مدل موهای خیلی کوتاه می‌خواهید، یک ماه قبل از تصمیم‌گیری به خوبی فکر کنید. اگر این تنها چیزی است که هنگامی که از خواب بیدار می‌شوید و به خواب می‌روید به آن فکر می‌کنید شما آماده انجام آن هستید.

اگر مایلید از تخصصی ترین سالن زیبایی و آرایشی در تهران خدمات دریافت کنید، حتما به سالن زیبایی و آرایشی جانان در میرداماد تهران مراجعه کنید.

آشنایی با های لایت و رنگ موی مناسب 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *